Remarketing Allegro

e-commerce-402822_1920Sprzedajesz na allegro?
Mamy dla Ciebie genialne rozwiązanie, za pomocą którego możesz wyświetlać reklamę swoich produktów osobom, które oglądały Twoje aukcje na Allegro.

To rozwiązanie wręcz wymarzone dla sklepów internetowych? Wyobraź sobie, że Klient wchodzi na Twoją aukcję na Allegro, a Ty już po chwili możesz automatycznie wyświetlić mu reklamę produktu, który oglądał i skierować go np. do swojego sklepu internetowego. I wszystko zupełnie legalnie, zgodnie z regulaminem Allegro.

Jak to działa?
Na podstawie specjalnego kodu, który umieścimy w Twojej aukcji na Allegro będziemy w stanie wyłapać osoby, które oglądały Twoją ofertę na Allegro i tym samym posiadają konto osobiste na Facebooku. Wyselekcjonujemy te osoby, aby można było stworzyć z nich specjalną grupę odbiorców Twoich reklam. Ale Facebook to nie wszystko. Jesteśmy w stanie dotrzeć do osób, które oglądały Twoje aukcje również za pomocą reklam Google AdWords.
Efekt naszych, a zarazem Twoich działań będzie taki, że Twój potencjalny Klient będzie widział wszędzie Twoje reklamy. A co najważniejsze, będzie się to działo w sposób zupełnie automatyczny i nie zabierający Ci czasu.

Jakie korzyści da Ci to rozwiązanie?
Będziesz mieć możliwość dotarcia z szerszą ofertą do osób, które odwiedzały Twoje aukcje. Możesz też np. przypomnieć się klientowi, który mógł zapomnieć o Twojej aukcji, lub nie może jej znaleźć ponieważ skończyła się. A Ty reklamą na Facebooku lub w sieci reklamowej Google AdWords przypomnisz mu się, a następnie przekonasz go do zakupu.
Nasze innowacyjne rozwiązanie, które pomoże Ci ponownie docierać do osób zainteresowanych Twoimi produktami na Allegro. Dzięki niemu możesz już po chwili od wizyty Twojego potencjalnego klienta na Allegro – wyświetlić mu reklamę swojego sklepu lub produktu, który oglądał. Możesz też pokazać w ten sposób podobne produkty z swojej oferty.
Jest to prawdziwa rewolucja w podejściu do osób oglądających aukcje na Allegro. To rozwiązanie które dopiero wchodzi na Polski rynek. Zupełnie innowacyjne, pozwalające przechwycić za pomocą Facebooka lub Google AdWords klientów z Allegro.

Siła tego rozwiązania jest potężna. Tylko spójrz ile osób ogląda Twoje aukcje na allegro i obserwuje je. A Ty nie możesz w żaden sposób się z nimi skomunikować. A my możemy Ci to umożliwić. Dzięki naszemu rozwiązaniu będziesz mógł wyświetlić im reklamę.

Czy wiesz, że 98% osób wchodzących na Twoje aukcje po jednorazowym kontakcie z nimi zapomina o nich. A teraz pomyśl co by się mogło dziać gdybyś przypomniał im o swojej ofercie po pewnym czasie. Czy zdecydowaliby się na zakup? Na pewno tak! Dzięki naszemu rozwiązaniu możesz bardzo prosto zwiększyć sprzedaż. Wypróbuj je. Skontaktuj się z nami w sprawie przedstawienia oferty!