Opinie o mnie – Mirosław Marzec

Poniżej znajdują się opinie moich Klientów o prowadzonych przeze mnie szkoleniach i świadczonych usługach,  np., z zakresu doradztwa związanego z marketingiem internetowym lub audytami SEO czy też audytami konkurencji.

„Polecam, polecam i jeszcze raz polecam! Jeśli prowadzisz fanpage na Facebooku, to szkolenie na pewno rozjaśni wszelkie wątpliwości związane z reklamami. Uporządkuje Twoją dotychczasową wiedzę i pomoże rozwijać Twoją firmę”
Nina Stanisławczyk, Ajwen Dietetyka Kliniczna

„Warto poświęcić jeden dzien w pracy na tak dobrze zorganizowane szkolenie. Polecam!”
Dawid, Rybnik, INK-OGNITO

„Jeśli prowadzisz Fanpage na Facebooku i chcesz to robić dobrze – to koniecznie przyjdź na to szkolenie! Sama esencja, dużo praktycznej wiedzy pokazanej na konkretnych przykładach. Nie mam wątpliwości, że zainwestowane w to szkolenie pieniądze zwrócą się wielokrotnie. Dziękuję!”
Joanna Krasek, Opole

„Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy w reklamie na Facebooku oraz możliwości ich zastosowania w Twojej firmie – to to szkolenie sprawdzi się idealnie. Poznałem możliwości o których wcześniej nawet nie słyszałem. I co więcej – wiem jak je wykorzystać w mojej działalności. Szczerze polecam! Widać, że trener to praktyk i zna Facebooka od kuchni. Pieniądze zainwestowane w to szkolenie na pewno zwrócą się.”
Jerzy Żemła, WROCOMP, Wrocław

„Super szkolenie! Duża dawka praktycznej wiedzy. Wszystko przekazane w prosty i przystępny sposób. Trener przedstawia dużo praktycznych przykładów i w jasny sposób potrafi wytłumaczyć np. z czego wynikają duże koszty reklam i co zrobić, aby te koszty zmniejszyć. Widać, że ma duże doświadczenie w reklamie na Facebooku. Co najważniejsze – można liczyć na pomoc prowadzącego nawet po szkoleniu.”
Leszek Dudzik, Eurowektor, Wrocław

„Szkolenie pozwoli mi w 100% wykorzystać możliwości Facebooka, o których do tej pory nie wiedziałem. Wszystkie wiadomości na szkoleniu zostały przekazane w jasny i prosty sposób. Bardzo dobry kontakt z prowadzącym szkolenie. Wielki Pozytyw!”
Andrzej Dragon, Opole

„Szkolenie zostało przeprowadzone w pełni profesjonalnie według podanego programu szkolenia. Dzięki temu podniosłem swoje kompetencje w obszarze Social Media. Polecam firmę szkoleniową i prowadzącego!”
Tomasz Bartoszewski

„Szkolenie prowadzone było bardzo profesjonalnie. Trener jest pomocny, doradza używając konkretnych przykładów kampanii reklamowych.”
Edyta Węgrzyn-Jagoda, Gliwice

„Świetnie przeprowadzone szkolenie w przyjaznej i komfortowej atmosferze. Pełen profesjonalizm i zasób wiedzy prowadzącego. Z przyjemnością będę polecać innym. Życzę dalszych sukcesów!”
Małgorzata, Opole

„Szkolenie na wysokim poziomie!”
Michał Mastalerz, Opole

„Szkolenie pokazało mi nowe możliwośći pracy z Facebookiem. Zwykły uzytkownik nie ma pojęcia o możliwościach tworzenia reklam. Prowadzący szkolenie jasno przedstawił temat posługując się konkretnymi przykładami”
Angelika Giza

„Polecam szkolenie z zakresu reklam na Facebooku dla wszystkich osób szukających nowych i co najważniejsze – skutecznych metod reklamy swojego biznesu. Można dowiedzieć się dużo nowych rzeczy, jak również liczyć na pomoc prowadzącego w sprawach dla nas nowych i nieznanych”
Magda, Reha Vital

„Pierwszy raz człowiek z branży informatycznej mówił do mnie -> zwykłego szarego człowieka w sposób tak zrozumiały, że wiem już na czym polegają podstawowe zasady marketingu internetowego. Bardzo dużo praktycznych i przydatnych informacji do wprowadzenia w życia od razu po powrocie ze szkolenia. Polecam!”
Iwona Pewełka-Lewandowska, Dobrodzień

„W dniu 8 lutego 2017 uczestniczyłem w szkoleniu z zakresu Lokalnego Marketingu Internetowego. Szkolenie prowadził Mirosław Marzec i uważam, że zrobił to w sposób bardzo profesjonalny. Szkolenie było bardzo rzeczowe i prowadzone w zrozumiałych dla laika słowach. Polecam!”
Aneta Musiał, Gliwice

„Świetny sposób prowadzenia zajęć. Dużo wiedzy i praktycznych przykładów”
Justyna Krowicka, Opole

„Bardzo ciekawe szkolenie. Dużo informacji i zostały przekazane w bardzo przystępny sposób”
Justyna, właścicielka biura rachunkowego

„Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Wszystko dokładnie krok po kroku omówione. Polecam wszystkim, kto jest zainteresowany i chce rozszerzyć grono klientów za pomocą marketingu internetowego”
Ola Dyraga, Gliwice

„Szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Konkretne i obszerne wiadomości przekazywane przez trenera w dużej mierze pozwoliły mi na zrozumienie obszaru marketingu lokalnego. Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym”
Gosia, Kluczbork

„Ciekawe szkolenie pokazujące podstawy marketingu internetowego. Sporo wskazówek i narzędzi. Polecam!”
Agnieszka Bratko, CERT PARTNER

„Szkolenie rzeczowe, bardo dużo przydatnych informacji. Wszystko przekazane prostym i zrozumiałym językiem”
Dorota, Opole

„Polecam szkolenie z zakresu Marketingu Lokalnego przeprowadzone przez Mirosława Marca. Szkolenie przedewszystkim uświadamia możliwości marketingu internetowego w dzisiejszych czasach i przezentuje dostępne do tego celu narzędzia”
Katarzyna Owczarczyk-Kozieł, Opole

„Uczestniczę w kursie z zakresu Pozycjonowania Lokalnego. Prowadzę jednoosobową działalność i swoją stronę pozycjonuję sama. Rok temu byłam na szkoleniu z marketingu internetowego i część wiedzy pokrywa się z informacjami z kursu Mirosława Marzec. Jednakże dużo informacji jest nowych, a wiele porządkuje moją wiedzę. Myślę, że jest to idealny kurs dla każdego, kto ma swoją stronę internetową. Jest wiele firm pozycjonujących, które zwyczajnie naciągają zamiast pomóc w pozycjonowaniu strony, biorą pieniądze za niewielkie efekty. Niestety łatwo oszukać kogoś, kto się na pozycjonowaniu nie zna. Dlatego takie podstawy, jakie zawarte są w kursie Mirosława Marzec, są naprawdę niezbędne. Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam
Aneta Długołęcka, fotograf

„Wiedza podczas szkolenia została przekazana w sposób prosty i łatwy do przyswojenia. Warto dodać, że prowadzący szkolenie jest osobą sympatyczną i motywującą do działania, co przekłada się na szybkie wdrażanie zmian, zaraz po zakończeniu kursu”
Zuzanna Walczak, Project Manager w branży sportowej, Wrocław

„Szkolenie w zakresie AdWords przeprowadzone przez Mirosława Marzec zostało przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym!”
Jadwiga Vreuls, Opole

„Rewelacyjnie poprowadzone szkolenie! Kompetentnie, przejrzyście i przystępnie. Polecam”
Jacek, branża tłumaczeń, Opole

„Duża dawka wiedzy, przekazana w przystępny dla każdego sposób. Kompetentny i kontaktowy prowadzący. Polecam!”
Michał Golec, Szkoła florystyczna, Opole

„Szkolenie z zakresu Google AdWrods prowadzone bardzo profesjonalnie. Prowadzący przekazał dużą wiedzę merytoryczną i praktyczną pod kątem indywidualnych potrzeb uczestników. Zdecydowanie polecam!”
Andrea, branża produkcji schodów, Chróścice

„Profesjonalny trener. Świetna atmosfera oraz dużo przydatnych informacji. Polecam serdecznie”
Jacek Wikowski, TimeTax Sp. z o.o., Opole

„Szkolenie podobało mi się. Okazuje się, że nie potrzeba specjalistycznej wiedzy, aby z sukcesem zadbać o pozycjonowanie własnej strony www. Tego oczekiwałam. Poznałam kilka dobrych i użytecznych narzędzi, dostępnych zarówno bez opłat jak i w wersji płatnej. Polecam prowadzącego”
Hanna Grochowska, Opole

„To szkolenie zrodziło potrzebę do poznania innych narzędzi Google niezbędnych do prowadzenia nowoczesnej firmy w internecie. Z niecierpliwością czekam na więcej”
Tobiasz Stankiewicz, Opole, ASA SCHODY