O mnie

Kim jestem…

Nazywam się Mirosław Marzec.

Od ponad 15 lat jestem związany z branżą internetową.

Na co dzień zajmuję się pozycjonowaniem, kampaniami AdWords oraz analizami rynku internetowego na zlecenie moich Klientów.

Jeśli chcesz, pomogę Ci zmienić Twoją stronę internetową lub sklep w skuteczne narzędzie sprzedaży wykonując zaawansowaną optymalizację strony. Jak to zrobię?

Dokładnie ją zanalizuję i sprawdzę co jeszcze można zrobić, aby osiągnąć więcej!

Przeanalizuję zachowania Twoich klientów, poruszających się po stronie i wskażę Ci, gdzie zostały popełnione błędy w budowie strony i powiem Ci też jak je naprawić.

A jeśli chcesz się dowiedzieć, co robi Twoja konkurencja w internecie, jakie podejmuje działania związane marketingiem internetowych – to również mogę Ci o tym powiedzieć wykonując analizę rynku oraz analizę konkurencji.

Jeśli nie wiesz jak poruszać się w internecie, co zrobić aby pozyskać Klientów – mogę pomóc Ci to zmienić. Bardzo chętnie podzielę się swoją wiedzą z Tobą lub Twoimi pracownikami np. prowadząc szkolenie lub konsultacje. Zadbam o to, aby Twoja strona była widoczna w wyszukiwarkach – czy to w płatnych wynikach wyszukiwania, czy też w bezpłatnych. Mogę też zweryfikować skuteczność prowadzonych dotychczas kampanii i wskazać Ci co w niej zmienić, aby osiągnąć więcej mniejszym kosztem.

Swoją wiedzą dzielę się również na szkoleniach, na które serdecznie Cie zapraszam! Na moich szkoleniach nie przekazuję suchych teorii a wiedzę popartą praktyką i doświadczeniem w branży SEO i SEM. Tak, jestem przede wszystkim praktykiem!

Tak, na co dzień prócz prowadzenia firmy jestem też trenerem marketingu internetowego. Współpracuję z firmami szkoleniowymi i na ich zlecenie prowadzę szkolenia oraz doradztwo dla uczestników szkoleń. Przeprowadziłem ponad 3000 godzin szkoleń z zakresu marketingu internetowego oraz prawie 1000 godzin doradztwa dla firm z różnych branż. Wśród firm dla których doradzam lub doradzałem znaleźć można:

 • gabinety kosmetyczne,
 • salony fryzjerskie,
 • firmy budowlane,
 • firmy transportowe,
 • firmy z branży fotografii ślubnej,
 • agencje ubezpieczeniowe,
 • restauracje,
 • firmy informatyczne,
 • agencje PR,
 • księgarnie i wydawnictwa,
 • firmy szkoleniowe,
 • sklepy internetowe,
 • kancelaria prawne i doradztwa podatkowego,
 • gabinety weterynaryjne,
 • serwisy samochodowe,
 • wypożyczalnie samochodów,
 • biura nieruchomości,
 • I wiele firm z innych branż.

Opowiem Ci pewną historię…

„Kilka lat temu zgłosił się do mnie Klient, który posiadał prostą stronę internetową. Przejrzeliśmy ją wspólnie i wskazałem mu kilkanaście błędów, które moim zdaniem sprawiały, że jego Klientom ciężko było odnaleźć się na stronie. Klient usiadł, pomyślał i…

Przystąpiliśmy do wprowadzania zmian, czyli do remontu jego strony internetowej. Trwało to około 2 tygodni. Przygotowaliśmy w tym czasie nowy projekt graficzny, ulepszyliśmy nawigację i uruchomiliśmy stronę. W chwili uruchomienia rozpoczęliśmy także kampanię reklamową w Google AdWords w celu dotarcia do potencjalnych klientów.

Na efekty nie musieliśmy długo czekać. Pierwsze zamówienie pojawiło się już po 3 dniach. Okazało się, że po długim okresie ciszy mój Klient znów dostał zlecenie! Kolejne pojawiały się co kilka dni z coraz większą częstotliwością. Wówczas rozpoczęliśmy jeszcze intensywniejsze działania marketingowe w Internecie – optymalizację reklam w Google AdWords, pozycjonowanie strony, itp.

Dziś – jadąc z Opola w kierunku autostrady na Śląsk mijam siedzibę firmy mojego Klienta i widzę tylko pusty plac, na którym kiedyś tłoczyły się auta… Nad placem widnieje szyld „Wypożyczalnia samochodów”. Tak, zapomniałem dodać na początku, że tym właśnie zajmuje się mój Klient.

Jakiś czas temu sam potrzebowałem wypożyczyć auto, więc zadzwoniłem. Okazało się, że wszystkie samochody są wypożyczone i nie ma szans na auto od ręki. Musiałem poczekać na samochód, ale pomyślałem, że udało mi się doradzić odpowiednie formy reklamy, które sprawiły, że mój Klient odniósł sukces w swojej branży.”


A czy Ty również chcesz zmienić swoją stronę i metody działania w Internecie, aby więcej zarabiać ? Z pewnością tak.

Zapraszam więc do kontaktu ze mną. Porozmawiamy o Twojej stronie internetowej, o metodach promocji w Internecie, jakie stosujesz. Być może będę mógł doradzić rozwiązania, które pozwolą Ci pozyskiwać więcej klientów przez Internet.

Pamiętaj, że spotkanie nie jest zobowiązujące.

Zadzwoń: 697 72 41 47 lub napisz na adres: mirek.marzec@gmail.com