Doradztwo i konsultacje

Potrzebujesz indywidualnych rozwiązań? Masz pomysł na kampanię reklamową w internecie i chcesz go omówić?

Doradztwo i Konsultacje - Mirosław MarzecZapraszam Cię na konsultacje indywidualne.

Możesz omówić ze mną swój pomysł. Po co? Ponieważ lepiej uczyć się na czyichś błędach, niż na swoich. Brzmi to dziwnie? Możliwe. Ale taka jest prawda. Wiedz, że własne błędy uczą nas wiele, ale często są bardzo, bardzo kosztowne. Nauka na czyichś błędach jest znacznie tańsza i daje lepsze efekty.

Od lat pomagam przedsiębiorcom w prowadzeniu kampanii reklamowych. Doradzam, oceniam je i podpowiadam co w nich zmienić, aby osiągnąć lepsze efekty. W ciągu tych kilkunastu lat mojej pracy, miałem do czynienia z setkami, a może i tysiącami kampanii reklamowych i pomysłów na kampanie.

I z doświadczenia wiem, że czasem cały misterny plan Twojej kampanii reklamowej, jaki masz ułożony – okazuje się fiaskiem. I układamy kampanię od nowa, ale dała lepsze efekty. Dlaczego to mówię? Nie po to aby Cię przestraszyć! Mówię to po to, aby nie okazało się, że jedynym efektem kampanii reklamowej, jest mail z fakturą jaką otrzymasz z Google lub Facebooka.

Doskonale pamiętam jednego z moich Klientów…

Zadzwonił do mnie z prośbą o pomoc. Nasze pierwsze spotkanie zaczął od pokazania mi… rachunku na 6 tysięcy złotych. Za co? Za miesięczną kampanię reklamową. Ale powiem Ci więcej. Tak kampania nie przyniosła mu kompletnie żadnych efektów. Tak, wydał 6 tysięcy złotych i nic… Start w kampaniach internetowych kosztował go bardzo, bardzo dużo. Ale na szczęście nie zraził się. Dziś – po przemyślanym przygotowaniu strategii reklamowej – na reklamę w internecie wydaje około tysiąca złotych miesięcznie i zyskuje w ten sposób co najmniej 70 klientów. I dużo i mało. Ale mojemu Klientowi to wystarcza.

Konsultacje i Doradztwo Mirosław MarzecKlienci korzystają z moich porad, ponieważ potrafię powiedzieć im, co muszą zmienić w działaniach reklamowych w internecie, aby przynosiły one oczekiwane efekty.

Powiem Ci „na chłodno” co robisz źle i wskażę, co zmienić, aby zyskać lepsze wyniki i więcej klientów. Pamiętaj, że czasem lepiej skonsultować swoje pomysły przed wdrożeniem ich, aby nie okazało się, że będą Cię bardzo dużo kosztować.

Chyba nie zaprzeczysz, że nie ma nic gorszego w biznesie, niż brnąć z euforią w złym kierunku i nie wiedzieć tego. W trakcie konsultacji przez cały dzień jestem tylko dla Ciebie i Twojej firmy.

Tutaj znajdziesz też opinie niektórych moich Klientów.

Chcesz się dowiedzieć jaki jest koszt konsultacji?

To zależy od tego ile czasu mam dla Ciebie zarezerwować. Czy ma to być godzina, dwie, cały dzień czy więcej. Zachęcam Cię do skorzystania z dostępnego poniżej formularza kontaktowego. Wtedy ja w ciągu 24 godzin skontaktuję się z Tobą. Pamiętaj, że nasze pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące. Zadam Ci w czasie tego spotkania na pewno sporo pytań, aby przedstawić jak najlepszą dla Ciebie ofertę współpracy.

Jeśli chcesz skontaktować się ze mną telefonicznie, to możesz zadzwonić: +48 697 72 41 47

Imię i nazwisko (wymagane)
Adres email (wymagane)
Adres strony www
Numer telefonu

Akceptuję politykę prywatności serwisu www.mirekmarzec.com