Polityka prywatności

Polityka prywatności serwisu www.mirekmarzec.com daje Ci pewność, że wpisując się na listę mailingową, czy też wypełniając jakikolwiek formularz w serwisie Twoje dane osobowe takie jak: adres e-mail, numer telefonu czy imię i nazwisko pozostaną do mojej wyłącznej dyspozycji.
Nie sprzedaję i nie wypożyczam ani nie przekazuję nikomu danych adresowych moich Klientów.
Nie zgadzasz się z polityką prywatności? Nie wypełniaj w takim razie żadnych formularzy na mojej stronie ani nie nabywaj oferowanych przeze mnie usług informatycznych czy też szkoleniowych.

Dane osobowe
Podczas rezerwowania miejsca na szkolenie zostaniesz proszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które jesteś proszony, to w większości przypadków imię, adres e-mail. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. UWAGA: Wymagam tylko tych danych, które są niezbędne do kontaktu z Tobą lub wysłania do Ciebie przesyłki. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły.

Subskrypcja newslettera
Zaprenumerowanie newslettera (bezpłatnie) wymaga podania w formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Niepodanie tych danych uniemożliwi mi wysyłanie do Ciebie newslettera.

Zamawianie usług i produktów
Zamawianie produktów i usług oferowanych przeze mnie wymaga podania w odpowiednim formularzu pełnych danych adresowych. Zazwyczaj oznaczam, które pola są obowiązkowe, a które nie. Nie wypełnienie pól obowiązkowych uniemożliwi realizację zamówienia.
W przypadku płatności elektronicznych, np. za pomocą karty kredytowej lub za pomocą przelewu internetowego obsługę klienta przejmuje portal Płatności.pl lub Dotpay.pl. W tym przypadku tylko te systemy znają Twoje dane podane w formularzach na ich stronach i są one odpowiedzialne za Twoje. Formularze te na pewno są odpowiednio zabezpieczone poprzez technologię szyfrowania danych.

Niezapowiedziane Wiadomości
Zastrzegam sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadam i które wyraziły na to zgodę akceptując Politykę Prywatności.
Pod tym pojęciem rozumiem informacje odnoszące się bezpośrednio do szkoleń, usług i produktów oferowanych przeze mnie oraz np. niekomercyjne informacje (np. życzenia, komentarze osobiste itp.)

Moi Partnerzy
Polityka Prywatności nie dotyczy serwisów do których linki publikuję. Co to znaczy? To znaczy, że jeśli z tej strony trafisz na inną stronę, do której link znalazłeś u mnie – to dane jakie podasz bezpośrednio w tych serwisach i portalach objęte są ich indywidualną polityką prywatności. Zapoznaj się z nią zanim pozostawisz jakiekolwiek dane, ponieważ tych danych nie zostawiasz w moim serwisie, tylko w zupełnie innym.